Opublikowano: 2019-11-14

Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska Pro Civium

Stowarzyszenie Inicjatywa Obywatelska "Pro Civium" działające w obszarze szeroko rozumianej penitencjarystyki i bezpieczeństwa społecznego poszukuje osoby, która w ramach wolontariatu poprowadzi Służbę Wolontariacką organizacji.

Wymagania:

dostęp do internetu
wykształcenie minimum średnie
otwartość na nowe wyzwania
łatwość nawiązywania relacji
zmysł organizatorski
niekaralność
Koordynator nie musi mieszkać w Poznaniu. Obsługa zdalna, przez Internet, kontakt telefoniczny oraz elektroniczny.

Stowarzyszenie oferuje:

Współpracę w ciekawym zespole
Działanie na podstawie Porozumienia Wolontariackiego między stronami
Zadaniem Koordynatora Służby Wolontariackiej jest nadzór merytoryczny i administracyjny nad pozostałymi wolontariuszami, podział zadań i wyznaczanie zespołów, w których świadczone będą usługi wolontariackie, pozyskiwanie wolontariuszy (działalność w social mediach), wstępna ocena osoby kandydata na wolontariusza, itd.

Zainteresowanych prosimy o przesłanie na adres mliczek@postpenit.pl:

danych osobowych: imię, nazwisko, data urodzenia, adres korespondencyjny, wykształcenie, telefon, e-mail
informacji o doświadczeniu w wolontariacie
kilka słów o sobie i predyspozycjach do pełnienia funkcji Koordynatora Służby Wolontariackiej
Wiadomość wysłana. Wkrótce skontaktujemy się z Tobą.